Panningen, Netherlands

Nieuwe centrummanager wil er ''een schepje bovenop doen"

Jan Bouten leek jarenlang onafscheidelijk met het Panningse winkelcentrum als. Vlak voor de feestdagen komt het bericht dat hij vanaf 1 januari een stapje terug gaat doen. Er is een opvolger gevonden. Dat wordt zijn assistente Petra Verbugt.
De redactie | 19 december 2023 19:14 | Aangepast op 19 december 2023 19:14
De nieuwe centrummanager van Panningen heeft er zin in. Verbugt werkte de afgelopen maanden als assistente van centrummanager Jan Bouten. Daarvoor had ze een kinderzaak in het Panningse centrum. In januari neemt ze het stokje van de Panningenaar over. "Toen bekend werd dat Jan wilde gaan stoppen, is het heel snel gegaan", zegt Verbugt.

Nog niet klaar
Bouten was bijna 20 jaar lang centrummanager van Panningen. "Ik ben er nog niet zo klaar voor, maar het moet toch gebeuren", zegt de voormalig ondernemer. Enkele jaren geleden werd er al een nieuwe centrummanager gepresenteerd, maar na enkele maanden bleek dat dit geen goede match was. Jan sleepte het centrum door de coronacrisis en zette zich in voor vernieuwingen in het winkelcentrum, waaronder het autoluw maken en de aansluiting met het Huis van de Gemeente.

Samen brengen
"Als centrummanager probeerde ik altijd de partijen samen te brengen. Wij zijn er voor de inwoners. Het was niet altijd makkelijk", zo geeft Bouten toe. "Van de midnightshopping tot het happen stappen. Er is veel gebeurd."

Geen leegstand
Het Panningse centrum staat er goed voor. Er is nauwelijks leegstand. Een verdienste van Jan, vindt Petra die weet wat ze wil. "We kunnen nog meer inzetten op sociale media bijvoorbeeld. De andere projecten gaan we nog uitrollen."

Begeleiden
De komende drie maanden zal Bouten Verbugt begeleiden om haar wegwijs te maken. Daarna heeft de scheidend centrummanager nog volop andere plannen. "Ik wil graag nog wat betekenen op het maatschappelijke vlak, zoals ik dat ook doe bij de truckrun", zegt Bouten.

Lees meer over:

Centrum Panningen|Panningen|

Lees ook

Drukbezochte Banenmarkt in Panningen: “Kans om direct in contact te komen”

Woensdag was er weer een Banenmarkt in Panningen. In het Huis van de Gemeente presenteerden ondernem...

Jo Janssen dook in de geschiedenis van zijn familie van de brouwerij in Panningen

Brouwerij ‘Volharding’ was in 1918 in volle bloei. Het gebouw dateert van 1783 en het staat anno 202...

De Groenling in Panningen ontvangt predicaat ‘Klassewerkplek’

Een mooie erkenning voor De Groenling in Panningen. De basisschool heeft net als vorig jaar het pred...

Buitenbrand op akker in Panningen

In Panningen is donderdagmiddag een buitenbrand ontstaan op een akker tussen de N275 en de Heide. Op...

Panningen schuift aan voor buurtiftar tijdens ramadan

Het is ramadan en dat betekent dat er gevast wordt. Tussen zonsopkomst en zonsondergang mag er niet ...

Veertiende seizoen van ‘Muziek onder de Toren’ in Panningen gaat in april van start

Het veertiende seizoen van ‘Muziek onder de Toren’ in Panningen gaat op 5 april van start. Vanaf dan...