Panningen, Netherlands

Zo vaak is de politie binnen 15 minuten ter plaatse

De politie is in Peel en Maas bij 78,9 procent van de prio-1 meldingen binnen 15 minuten ter plaatse. In Horst aan de Maas ligt dat percentage fors hoger, namelijk 89,4 procent. In Beesel komt de politie bij 64,7 procent van de gevallen op tijd.
De redactie | 16 september 2022 11:48 | Aangepast op 16 september 2022 11:48
Gemiddeld is de politie in Limburg in 87,1 procent van de gevallen binnen 15 minuten ter plaatse wanneer er een prio-1-melding binnen is gekomen. In Peel en Maas en Beesel ligt dat aantal dus lager. Het aantal wordt gebaseerd op het aantal meldingen. Bij kleine gemeenten kan het gaan over slechts enkele meldingen.

Aantal meldingen steeg
Het aantal prio-1-meldingen bij de politie in Limburg is de afgelopen jaren flink toegenomen. Bij dit soort meldingen is er sprake van een levensbedreigende situatie en zet de politie meestal de zwaailichten en sirene aan.

Lees ook

CDA Peel en Maas stelt kritische vragen over Omgevingsprogramma Glastuinbouw

De fractie van CDA Peel en Maas heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college van burgemeester ...

Raad kritisch op wethouder na dakkwestie De Paort, maar stemt in met extra krediet

Wethouder Erik Nijssen heeft dinsdagavond in de gemeenteraad van Peel en Maas erkend dat er fouten z...

Raad Peel en Maas stemt in met verlenging noodopvang Maasbree

De gemeenteraad van Peel en Maas heeft ingestemd met het verlengen van de bestuursovereenkomst met h...

Woonruimte in buitengebied Helden drie maanden gesloten na vondst softdrugs

Burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Peel en Maas heeft een woonruimte in het buitengebied va...

Gratis kindertheater: De Circusbroers

In hoog tempo en met een flinke dosis humor brengen de Circusbroers een reeks spetterende circusacts...

Kinderkerst in Parochiekerk Baarlo

Voor de allerkleinsten wordt in de parochiekerk in Baarlo het kerstspel opgevoerd.