Panningen, Netherlands

Tweede editie van Kesselse Vazele Liedjes Festival

Na de eerste editie in 2024 keert het Kesselse Vazele Liedjes Festival (KVLF) aanstaande zondag terug. Het festival vindt plaats in Café de Boesjer en staat in het teken van liedjes met humoristische en vaak schunnige teksten.
De redactie | 16 januari 2025 17:43 | Aangepast op 16 januari 2025 17:43
Vanaf 17.00 uur brengen artiesten muziek ten gehore geïnspireerd door gesprekken en onderwerpen uit het café. Het programma bevat een mix van optredens, waarin creativiteit en humor centraal staan. Het evenement is mobielvrij: bezoekers wordt gevraagd hun telefoons niet te gebruiken. Wie toch wordt betrapt, wordt verzocht een rondje voor alle aanwezigen te geven.

Jury
Tijdens het festival wordt een jury ingezet om het meest opvallende liedje van de middag te kiezen. Het publiek heeft hier invloed op door hun reacties tijdens de optredens. Een van de acts is Rotsjo Zenger, die na zijn eerdere optreden terugkeert met nieuw materiaal. Naast bekende namen is er ruimte voor nieuwe artiesten.

Tweede editie
De tweede editie van het KVLF vindt plaats in Café de Boesjer aan de Markt 3 in Kessel. De inloop begint om 16.30 uur, en het programma start om 17.00 uur. Het festival is exclusief toegankelijk voor genodigden; artiesten mogen elk tien kaarten verdelen onder vrienden en familie.

Lees meer over:

Kessel|Vastelaovend|

Lees ook

De Vrijdagavondborrel vanavond in het teken van Vastelaovend

Het radioprogramma ‘De Vrijdagavondborrel’ staat vanavond volledig in het teken van de Vastelaovend....

Drie mannen veroordeeld voor mishandeling en afpersing in Kessel

De rechtbank in Roermond heeft drie mannen veroordeeld voor hun rol in de mishandeling en afpersing ...

Koëlemoëters blikt terug op winst van Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes

Kapel de Koëlemoëters uit Maasbree won afgelopen jaar het Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes (...

Mannewerk neemt afscheid met laatste concert in Kessel

Na jaren van a capella-optredens en muzikaal enthousiasme neemt Mannewerk afscheid van het publiek. ...

Toekomst Kasteel de Keverberg nog open: college volgt werkgroep niet blindelings

Het advies van een werkgroep om Kasteel de Keverberg in Kessel een recreatieve en culturele bestemmi...

Feestelijke klanken bij Vastenaovesconcert in Kessel

Kessel stond zondag in het teken van muziek, carnaval en feestvreugde tijdens het Vastenaovesconcert...