Pam van Enckevort
Het 15-jarige voetbaltalent Pam van Enckevort begon op haar vijfde bij de kabouters van RKMSV in Meijel. Enkele jaren geleden maakte ze de overstap naar het Duitse Borussia Mönchengladbach, waar ze nu drie keer per week traint en daarnaast twee keer per week naar de sportschool gaat. Ze combineert haar voetbalpassie met school en een bijbaantje. Haar ouders ondersteunen haar volledig en brengen haar naar trainingen en wedstrijden.
De grootste sportieve ervaring van Pam tot nu toe was het winnen van de Skyline Cup, waarbij het team in de finale tegen Praag speelde. Pam droomt ervan om over vijf jaar bij een topclub als FC Barcelona of Arsenal te spelen en mogelijk deel uit te maken van de Nederlandse selectie, net als haar idool Jackie Groenen.
Liv Linsen
Liv begon op haar vierde met paardrijden. Eerst op de pony, en op haar negende stapte ze over naar de paarden. Haar ouders gaven haar het ‘paardenvirus’, maar het was haar eigen keuze om door te gaan met de sport. Ze vindt het mooi om samen met het paard te presteren en voor de sport te leven. Liv woont in de wintermaanden in Spanje en in de zomer in Kessel, terwijl ze haar atheneumopleiding aan de internationale school combineert met haar sport.
Ze traint 25 uur per week en speelt meestal wedstrijden in de weekenden. Hoewel ze ook te maken heeft gehad met tegenslagen, zoals het twee keer breken van haar neus, blijft ze realistisch. Daarnaast heeft ze een sterk doorzettingsvermogen en is ze leergierig. Over vijf jaar hoopt ze voor Nederland deel te nemen aan landenwedstrijden en droomt ze van het winnen van het Europees kampioenschap.
Marlouk Colbers
Deze 17-jarige judoka uit Panningen begon 13 jaar geleden met judo en is inmiddels volledig toegewijd aan de sport. Ze traint zes keer per week: vier keer bij Hercules in Echt, één keer op Papendal en één keer in Helden, aangevuld met twee keer per week kracht- en conditietraining in de sportschool. Judo is haar grote passie en ze combineert dit met haar studie Sport, Health en Lifestyle in Venlo.
Marlouk geniet van het trainen met anderen en het deelnemen aan wedstrijden. Haar mooiste ervaring tot nu toe was haar eerste Europacup in Györ, Hongarije. In 2024 behaalde ze indrukwekkende resultaten, waaronder een eerste plaats op een internationaal toernooi in Echt en een tweede plaats bij het NK onder 18 jaar. Daarnaast nam ze deel aan Europacups in Poreč en Berlijn. Haar grootste droom is om ooit mee te doen aan de Olympische Spelen.
De winnaars van het Sportgala dingen mee om het winnen van de gemeentelijke sporttrofee. Op 18 april vindt het gala plaats en worden de winnaars bekend.