Panningen, Netherlands

IVN Helden Vogelwandeling Krayelheide – Koelbroek

IVN Helden organiseert een vogelwandeling in het gebied Krayelheide – Koelbroek op zaterdag 22 maart.
De redactie | 17 maart 2025 18:02 | Aangepast op 17 maart 2025 18:02
Wandel- en vogelliefhebbers zijn uitgenodigd om met IVN Helden hier op pad te gaan. Vertrek is om 08.30 uur bij het Kerkeböske te Helden.

De Krayelheide is een natuurgebied aan de weg van Boekend naar Maasbree met akkers die afgewisseld worden door naald- en loofbos. Daardoor is het een rijk vogelgebied.
Het Koelbroek is daarentegen een moerasgebied, ontstaan uit een maasmeander en dateert uit de laatste ijstijd. Het is een vrij ongerept en natuurwetenschappelijk waardevol natuurgebied, met een grote variatie aan flora en fauna.

Voor meer informatie kun je mailen naar:  vogelwerkgroep@ivnhelden.nl

Lees meer over:

IVN Helden|

Lees ook

IVN: Schone Maas, opruimen in de Weerdbeemden

In het kader van de actie Schone Maas gaan vrijwilligers uit de dorpen van Peel en Maas, het aan de ...

Meerdere opschoonacties door Peel en Maas Schoon en Het Bouwens

Het voorjaar komt steeds dichterbij en dat is voor Peel en Maas Schoon reden om in maart weer opscho...

Uilenlezing IVN: Van steenuil tot oehoe

IVN Helden e.o. organiseert een lezing over uilen op donderdag 20 februari in het IVN-clublokaal, Bu...

Lezing: Op zoek naar de Aziatische hoornaar

IVN Helden organiseert een lezing over de Aziatische hoornaar. Jonah Meerts - kenner van deze exoot ...

IVN Helden – Wat doen wij?

IVN Helden organiseert een avond met ‘oh’s en ah’s’ waar leden laten zien waarmee ze bezig zijn in d...

Filmavond over de natuur bij IVN Helden

IVN Helden houdt een filmavond over ‘Het vergeten leven van Nederland’.