Panningen, Netherlands

Fietser gewond bij aanrijding in Beesel

Dinsdagavond is een minderjarige fietser gewond geraakt bij een aanrijding met een personenauto op de Hoogstraat, net buiten de bebouwde kom van Beesel richting Reuver.
De redactie | 28 januari 2025 22:21 | Aangepast op 28 januari 2025 22:21

Dat meldt nuuts.nl

De fietser en de automobilist reden beide in de richting van Reuver toen het misging. Bij het verlaten van de bebouwde kom moet een fietser de rijbaan oversteken om het fietspad te volgen. Hierbij geldt dat de fietser het overige verkeer voorrang moet verlenen. Vermoedelijk zagen de bestuurder en de fietser elkaar over het hoofd.

Ongeluk
De fietser botste met zijn hoofd tegen de voorruit van de auto en kwam vervolgens hard ten val op het wegdek. Hij is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht om zijn verwondingen te laten behandelen.

De politie onderzoekt de precieze toedracht van het ongeval.

Lees ook

Ut P&M Hoés: fractie PvdA/GroenLinks komt spinnen en levert cheque af

Leden van PvdA/GroenLinks kwamen woensdag langs op de eerste dag van Ut P&M Hoés 2025. Zij kwamen sp...

Guus van den Heuvel en Mark van den Beucken verlengen contract bij BEVO HC

Handballers Guus van den Heuvel en Mark van den Beucken hebben hun contract bij HUMBY BEVO HC verlen...

CDA: “Molen Kessel niet verplaatsen”

Is alle commotie rondom de verplaatsing van de molen in Kessel voor niets geweest? Tijdens de raadsv...

Steeds meer afvaldumpingen in Peel en Maas: “Gemak van melden en dumpen speelt grote rol”

In de gemeente Peel en Maas neemt het aantal meldingen van zwerfafval en dumpingen de afgelopen jare...

Raad akkoord met extra investering Buurtcollege, wil wel vinger aan de pols houden

De gemeenteraad van Peel en Maas is dinsdagavond akkoord gegaan met een extra investering van ruim 3...

Oproep: stuur jouw nominaties in voor het Sportgala Peel en Maas 2025

Stichting Sportgala Peel en Maas roept inwoners en sportverenigingen op om sporters en sportploegen ...