Panningen, Netherlands

Afscheid Ann Philipsen druk bezocht

Ann Philipsen.
Onder grote belangstelling is zaterdag afscheid genomen van Ann Philipsen. De culturele duizendpoot overleed vorige week plotseling op Koningsdag.
De redactie | 4 mei 2024 17:00 | Aangepast op 4 mei 2024 17:00
Afscheid
Haar drie kinderen, kleinkinderen en nicht spraken tijdens de afscheidsbijeenkomst in Baexem. Ook in DOK6 werd het afscheid vertoond. In de theaterzaal konden belangstellenden via een livestream meekijken.

DOK6
DOK6 is een plek waar Ann regelmatig te vinden was. Hier was ze als regisseur en actrice actief. Ook nam ze in die zaal de Cultuurprijs in 2017 in ontvangst.

Ann Philipsen is 74 jaar geworden. Kijk hier het in memoriam terug. Een speciale talkshow ter nagedachtenis aan Ann is hier terug te kijken.

Lees ook

Uit de regio: PELE on TOUR op herhaling

PELE on TOUR staat nog één keer in het theater van DOK6. Ley van den Beuken en Peter Peeters spelen ...

Voorlichting over cybercrime belangrijker dan ooit: “Fijn om rust te brengen”

Het thema cybercrime is actueler dan ooit. Voor particulieren, maar zeker ook voor bedrijven, is het...

Werken van Ann Philipsen te zien in ArtPoint in Panningen

''t Hoof neet sjoen te zien, as ut mer echt is'. Deze uitspraak van Ann Philipsen vormt de titel van...

Een Ode aan Rob de Nijs; hoor zijn allermooiste liedjes in DOK6

Op een zomeravond in 2021 luisterde Marcel Mulders naar enkele liedjes van een van Nederlands groots...

Anniversary-tour The 70’s Unplugged in DOK6

The 70’s Unplugged viert tien jaar on the road met een avond vol tijdloze hits in DOK6 Theater Panni...

Laatste kaarten voor Brabantse cabaretier Gerrie Smits

De Brabantse cabaretier Gerrie Smits is donderdag 10 april te zien in DOK6 Theater Panningen.