Panningen, Netherlands

Leerlingen Bouwens winnen ontwerpwedstrijd voor achtbaan in Toverland

De jury bij de wedstrijd Foto: Fontys Venlo
Leerlingen van Het Bouwens hebben maandag een ontwerpwedstrijd voor een achtbaan in Toverland gewonnen. De ideeën werden voorgedragen bij de Fontys Campus in Venlo.
Jari Janssen | 5 juni 2024 11:44 | Aangepast op 5 juni 2024 11:44
Jury
Naast Het Bouwens deden er ook leerlingen van het Metameer uit Boxmeer mee aan de wedstrijd. De ideeën werden gepitcht aan een jury bestaande uit medewerkers van Toverland, Vekoma Rides en docenten van Fontys Venlo.

Magische Jungle
Team 3 van Het Bouwens wist de wedstrijd te winnen met hun ontwerp ‘Magische Jungle - Edens Quest’. Dat team ontwikkelde een themagebied met een hangende achtbaan door een jungle. Daarnaast werd er goed rekening gehouden met evacuatielocaties, veilige bruggen, horeca en onderhoudsruimte. 

Lees meer over:

Toverland|Het Bouwens|Achtbaan|

Lees ook

Column Het Bouwens: Hoe kunnen jongeren het beste worden betrokken bij de politiek?

Het betrekken van jongeren in de lokale politiek is cruciaal voor het verbeteren van onze gemeente. ...

Column Het Bouwens: ‘Goed dat project door leerlingen wordt opgepakt’

Worden jongeren wel genoeg betrokken bij de politiek? Met het vak maatschappijleer zijn we de laatst...

Column Het Bouwens: Jongeren moeten meer worden betrokken in de politiek

De toekomst van onze samenleving bestaat uit jongeren. Daarnaast hebben alle politieke beslissingen ...

Column Het Bouwens: Zijn jongeren wel geschikt?

Jongeren zijn de juiste doelgroep om op te richten als het gaat over het betrekken in de politiek. D...

Column Het Bouwens: Hoe krijgen we jongeren meer betrokken bij de politiek?

Jongeren bij de politiek betrekken heeft een positief effect op de samenleving in Peel en Maas, omda...

Column Het Bouwens: "Stel een jeugdraad in"

Het betrekken van jongeren in de politiek is van groot belang, dit komt omdat jongeren het meest te ...