Panningen, Netherlands

Grote stroomstoring in Beringe, Grashoek en Panningen opgelost

Het getroffen gebied. foto: Enexis
In delen van Beringe, Grashoek en Panningen zaten inwoners vrijdag zonder stroom. De stroomstoring begon rond 12.40 uur en was vlak voor 14.00 uur opgelost.
Youri Buis | 11 april 2025 13:56 | Aangepast op 11 april 2025 13:56
83 postcodes
Volgens netbeheerder Enexis waren er 1.149 huishoudens getroffen, 83 postcodes in totaal. Ook inwoners buiten dit gebied hadden geen stroom. Monteurs van Enexis kwamen ter plaatse om de storing te verhelpen. Het is niet bekend hoe de stroomstoring is ontstaan.

Tweede storing
In Beringe was er nog een tweede stroomstoring. Bij werkzaamheden was een kabel beschadigd geraakt, waardoor delen van de Kanaalstraat, Bèr Vullingstraat en Aan de Meule wat langer zonder stroom zaten. Het betrof minder dan 25 adressen. Deze storing was rond 16.00 uur verholpen.


Lees ook

Vaatje Rollen in Beringe: nieuwe buitenactiviteit op 25 mei

In Beringe vindt op zaterdag 25 mei een nieuwe buitenactiviteit plaats: Peel en Maas Vaatje Rollen. ...

Bakkerij Teun in Panningen kondigt sluiting aan

Het einde van een tijdperk nadert voor Bakkerij Teun in Panningen. Het familiebedrijf laat zondag we...

Panningen maakt zich op voor grootste Paasmarkt van Nederland

Maandag, op Tweede Paasdag, strijkt in Panningen weer de grootste Paasmarkt van Nederland neer. Deze...

Bouw kindcentrum Panningen van start met tijdcapsule

Het weer was druilerig, maar de stemming vrolijk op het schoolplein van OBS FavoRIET in Panningen. D...

Verdachte uit Helden voor rechter na steekincident in Panningen

De 21-jarige Ibrahim S. uit Helden wordt verdacht van poging tot moord, bedreiging en verboden wapen...

Voormalige praktijklokalen VMBO Panningen krijgen nieuw leven als woningen

Wie de oude schoolbel aan de gevel ziet, weet het meteen: dit was ooit een school. De voormalige pra...