Panningen, Netherlands

Eerste evenementen in 2021 gepland

De organisaties van evenementen kondigen voor 2021 hun evenementen aan. Dotje maakte zaterdag bekend in april ‘De Limburgse vrienden van Dotje Live’ te organiseren in De Heuf. Het is nog niet duidelijk of het evenement door kan gaan, aangezien er nog geen vaccin tegen het coronavirus is. Tot die tijd zijn evenementen niet toegestaan.
Bart Nelissen | 8 november 2020 13:20 | Aangepast op 8 november 2020 13:20
Burgemeester Delissen reageerde zaterdag op Omroep P&M. ‘Zolang er geen vaccin is, gaat het lastig worden. Echt bij elkaar komen voor een groot evenement, is voorlopig nog niet aan de orde.’

Er zullen in april optredens plaatsvinden van Spik en Span, Marleen Rutten, De Breurkes, Pruuf Mar, Fiorenza, Rempetemp, Ben Verdellen en Beppie Kraft.

Meest gelezen

Thuis kijken bij Susan Derckx

Jelle van de Steeg | 15 mrt 2025 17:31

Gratis compost voor inwoners van Peel en Maas

Jelle van de Steeg | 16 mrt 2025 16:34

Stroomstoring in Panningen en omgeving

De redactie | 14 mrt 2025 07:58

Lees ook

Wisseling in gemeenteraad bij CDA en D66

In de gemeenteraad van Peel en Maas zijn dinsdag twee raadsleden tijdelijk geinstalleerd. Het gaat o...

Scholenkoepels Venlo en Roermond onderzoeken samenwerking

OGVO en Stichting Onderwijs Midden-Limburg (SOML) gaan mogelijk intensiever samenwerken. De scholenk...

Plantenkwekerij West Plant Groep maakt doorstart onder nieuwe eigenaar

De failliete plantenkwekerij West Plant Groep (WPG) in Maasbree krijgt een nieuwe kans. Paprikateler...

Column Het Bouwens: Betrokkenheid jongeren in de politiek is een groot probleem

Voor veel jongeren is alleen het woord politiek al saai. Volgens de Erasmus Universiteit Rotterdam i...

Bouw van 22 woningen in Kessel gestart

In Kessel is de bouw gestart van 22 woningen aan de Antoniushof, op de locatie van de voormalige vra...

Dorpsquiz ‘Grashoek Weet’ is terug met recordaantal deelnemers

Na zeven jaar keert ‘Grashoek Weet’ terug. Een recordaantal deelnemers strijden zaterdag vanaf 19.30...