Ook jouw evenement kan gratis op onze website, radio, TV en TekstTV geplaatst worden. Laat het ons weten via
In Museum Peel en Maas Helden kun je tot en met zondag 31 augustus 2025 het Knikkermuseum bezoeken. In deze interactieve tentoonstelling kom je meer te weten over de geschiedenis van het knikkeren (in Peel en Maas), hoe knikkers gemaakt worden, wat je allemaal met knikkers kunt doen. Je kunt natuurlijk ook zelf aan de slag met knikkers. Je krijgt je eigen knikker, volgt de knikkerbaan door de hele expositie en kunt het kleurrijke balletje zelfs een eigen naam geven.
Op zaterdag is het museum tot en met april gesloten; vanaf mei is het museum geopend op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur.
In de Lazaristenkapel aan de Kerkstraat 8 in Panningen is tot en met 18 april (Goede Vrijdag) de expositie 'Lijdensweg van de wereld, van alle tijden? te bezichtigen. Bezoekers kunnen de tentoonstelling bekijken op donderdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en zondag van 12.00 tot 15.00 uur.
Theatergroep Habbekrats Maasbree speelt: Alles of Niets?!
Locatie: Hoës van Bree, Kennedyplein 5 in Maasbree
Zaterdag 8 maart om 20.00 uur
Zondag 9 maart om 15.00 uur
The African Mamas terug in DOK6 Theater
The African Mamas brengen een ode aan vijf iconische artiesten: The Big Five van de Zuid-Afrikaanse muziek.
In deze nieuwe voorstelling staat onder andere Miriam Makeba centraal, de legendarische zangeres die Zuid-Afrikaanse muziek wereldwijd op de kaart zette.
Zaterdag 8 maart om 20.15 uur in DOK6 Theater
Er is weer een Repair Café in de Reuverse Bieb op zaterdag 8 maart van 10.00 tot 13.00 uur. Defecte spullen kun je aanbieden tot 12.30 uur.
Stichting Kinderen met een Rugzakje organiseert een Samenspeeldag in samenwerking met Stichting het Gehandicapte Kind en de Speeltuinbende.
Laat je stem horen over de speeltuinen in Peel en Maas en help deze toegankelijker en inclusiever te maken.
Zondag 9 maart van 14.00 tot 16.00 uur
Locatie: Speeltuin aan de Karthuizerstraat in Helden Activiteiten: Ballonnenclown, schminken, spellen en meer
Kosten: Gratis, inclusief drinken en lekkers
Doe op zondag 9 maart mee met een
Speuren naar Sporentocht in het Nationaal Park De Groote Peel. De Speuren naar Sporentocht start om 10.30 uur bij de balie van het Buitencentrum De Pelen aan de Moostdijk 15 te Ospel. De activiteit duurt ongeveer 2 uur (inclusief uilenbal pluizen). Online reserveren via de
website van Staatsbosbeheer. Rundje Koeberg in Helden
Elke 2de zondag van de maand kun je wandelen en hardlopen vanuit het Kerkeböske in Helden.
Zondag 9 maart kun je kiezen uit routes van ongeveer 7, 13 en 20 km. Pauzeren kan op de 13 en 20 km routes.
Inschrijven tussen 08.00 en 09.30 uur in het Kerkeböske, Aan de Koeberg 3 in Helden. Het inschrijfgeld is inclusief koffie en vlaai na afloop.
Filatelistenvereniging Phila Venlo organiseert een grote postzegelruilbeurs met wilde veiling. De ruilbeurs vindt plaats op zondag 9 maart van 10.00 tot 13.00 uur in Activiteitencentrum ‘Zalzershaof’, Zalzerskampweg 64 in Hout-Blerick (gemeente Venlo). Er is voldoende parkeergelegenheid. Iedereen kan postzegels en/of albums inleveren tussen 10.00 en 11.00 uur voor de veiling die om 11.30 uur start.